11 Mart 2010 12:45

Pelin Esmer Ankara'da!

15. Gezici Festival'in 'Türkiye 2009' bölümünde gösterilecek 11'e 10 Kala'nın ödüllü yönetmeni Pelin Esmer Ankara'ya geliyor. Esmer filmin ardından seyircilerin sorularını yanıtlayacak.

Bu yıl İstanbul Film Festivali'nde Jüri Özel Ödülü, Adana Film Festivali'nde En İyi Film ve "En İyi Senaryo" dalında ödüller alan, Uluslararası Orta Doğu Filmleri Festivali'nde de "En İyi Yeni Yönetmen" seçilen 11'e 10 Kala'nın yönetmeni Pelin Esmer filmin gösterimi için Ankara'ya geliyor.Oyun adlı belgeseliyle hem Türkiye'de hem dünyada birçok ödül kazanan Pelin Esmer'in ilk uzun metrajlı konulu filmi 11'e 10 Kala, tutkulu bir koleksiyoncu olan Mithat Bey'le kapıcısı Ali'nin hikayesini anlatıyor. Filmde Mithat Esmer ve Nejat İşler başrolü paylaşıyor.Film 8 Aralık Salı günü saat 20:30'da Batı Sineması'nda gösterilecek.
Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir