5 Mart 2004 19:59

Pembe Panter Elması Kimde?

Martin ve Reno tamam. Sırada Beyoncé var...

Yeni Pembe Panter filminden daha önce bahsetmiştik. Shawn Levy'nin yöneteceği yapımda, Müfettiş Clouseau'yu Steve Martin canlandırıyor. Usta oyuncu Jean Reno ise, bizim Müfettişin söförü Ponton'u canlandıracak. Proje için düşünülen diğer bir isim ise, henüz görüşmelere devam edilen Beyonce Knowles.Film, ünlü Pembe panter elmasını araştıran Müfettiş Clouseau'nun yeni maceralarını gözler önüne serecek. Knowles ise, kabul edilmesi durumunda, elmas hırsızlığının şüpheli isimlerinden Xania olarak karşımıza çıkacak.
Yorumlar
  • çok merak ediyorum.edwards ustanınki gibi olamaz belki ama yine de merak uyandırdı bende.umarım iyi olur ve seriye bağlarlar.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir