1 Nisan 2005 14:11

Pembeli Güzel Dönüyor

Hughes'ın romantizmi Spader'a uyacak mı?

1986 yapımı romantik komedi Pretty in Pink'in devamı geliyor. John Hughes'un senaryosunu yazdığı, 80'lerin en çok beğenilen gençlik komedilerinden olan Pink, sinema tarihindeki 20. yılında yeniden seyircisiyle buluşacak.Artık zamanı geldi diyen ünlü senarist devam filminde, Molly Ringwald, John Cryer ve Andrew McCarthy adlı üç kahramanını mezuniyet balosunun çok ilerisinde yeniden bir araya getirecek. Artık otuzlarının sonunda olan arkadaşlar da yeniden geleceklerini tartışmaya başlayacak.İlk filmde Andie'yi canlandıran Molly Ringwald yeni filmde de yer alacağını ve şimdiden heyecanlı olduğunu söylüyor. Andie yeniden pembeler giyecekmiş ama artık çok daha modern bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Devam filmiyle ilgili en çok merak edilen konulardan biri de, ilk filmde kibirli yakışıklı olarak yer alan James Spader'ın yeni filmde olup olmayacağı. Ancak ünlü aktör şimdilik bu konuyla ilgili yorum yapmak istemiyor.
Yorumlar
  • of ya güzel bir film bulunca suyunu yıllar sonra bile çıkarıyorlar çünkü o oyuncuların kariyerleri şu an yok gibi herhalde yeniden hatırlanmak istiyorlar şimdiki hallerini görsem tanımam jon cryer hariç 80 li yılların genç yıldızları olabilirler ama yıldız değiller artık bence bundan sonrada olmazlar

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir