3 Eylül 2011 00:00

Penelope Cruz, Bosna'ya gidiyor

Penelope Cruz, İtalyan yönetmen Sergio Castellitto'nun ''Venuto al Mondo'' adlı filminin Saraybosna'daki çekimlerine katılacak.

Penelope Cruz film çekimi için Bosna Hersek'e gidiyor..

İtalyan yönetmen Sergio Castellitto'nun ''Venuto al Mondo'' adlı filminin, Saraybosna'nın tarihi Başçarşısı'nda 12 ile 23 Eylül tarihleri arasında yapılması planlanan çekimlerine ünlü oyuncu Penelope Cruz'un da katılacağı belirtildi.

Yerel Dnevni Avaz gazetesinin haberine göre, Penelope Cruz, filmde, bir Saraybosnalı ile evli İtalyan bir kadını canlandıracak.

Filmde, Bosna savaşından (1992-1995) sonra Gema adlı İtalyan bir kadının, oğluna babasının öldüğü yeri göstermek için Saraybosna'ya dönmesinin hikayesi anlatılıyor.

Penelope Cruz'un yanı sıra filmde Emile Hirsch de oynuyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir