11 Aralık 2010 01:00

'Penise tapıyorlar'

65 yaşındaki ünlü oyuncu Helen Mirren'in bu açıklaması ortalığı fena karıştıracak.

ABD'nin California eyaletinde aldığı ödül sırasında söz alan ünlü İngiliz oyuncu Helen Mirren, "Hollywood, 18-25 yaşındaki erkeğe ve penisine tapmaya devam ediyor" dedi.

65 yaşındaki Mirren bu açıklamaları yaptığı sıralarda, Hollywood Reporter dergisi de eğlence dünyasının en güçlü 100 kadınını ilan ettiği bir etkinlik düzenliyordu.

Helen Mirren, konuşmasında, "Bazı vasat erkek oyuncular var olmaya devam ederken, son derece parlak kadın oyuncuların profesyonel anlamda çökmesine bir hayli içerlediğini" söyledi.

Mirren, salondaki tüm başarılı ve parlak kadınlara seslenerek, kusuruna bakmamalarını istedi ve "Hollywood film sektöründe fazla bir şeyin değişmediğini" savundu.

'Dünya değişiyor'
Sanatçı, gazetecilerin kendisinden devamlı olarak "sinema dünyasında yaşı ilerlemiş kadınların içinde bulunduğu durumdan şikâyet etmesini" istediklerini; kendisinin de bu şikâyetlere tercüman olduğunu söyledi.

Mirren, "20'lerinde, 30'larında, 40'larında durmaksızın çalışan, başarılı bir çok meslektaşının 50'lerine geldiklerinde kendilerini bir çölde bulduklarını" anlattı.

Helen Mirren, törenden önce yaptığı konuşmada ise, her şeye rağmen kadına yaklaşımda bir değişim yaşanmakta olduğunu söylemişti.

Mirren, "Benim kadar yaşlı olmanın en büyük avantajı, dünyanın nasıl değiştiğini algılayabilmek" demişti.

İngiliz oyuncunun son filmi Shakespeare uyarlaması olan The Tempest (Fırtına), ABD'de bu hafta gösterime giriyor.

Hollywood Reporter dergisinin "en güçlü 100 kadın" listesinin başında Disney/ABC televizyon grubunun başkanı Anne Sweeney geliyor.

Sohbet programı sunucusu Oprah Winfrey dördüncü sırada gelirken, Amerikalı oyuncular Angelina Jolie ve Sandra Bullock 26 ve 29. sıraları paylaştı.

Helen Mirren, Queen (Kraliçe) filmindeki rolüyle Oscar ödülüne layık görülmüştü.

Sanatçı, İngiltere'nin en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor.

Yorumlar
  • Yaşlı şey ilahi nihayet film çevirecek değilsin yaa?!! Bırakta biraz gençlerin önü açılsın yeter artık!! Bir ayağın çukurda zaten!!!

  • güzel bir penise tabııkı tapılır:)

  • Sende Penise tapıyorsun..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir