17 Kasım 2003 12:26

Penn Başkanı Öldürmeyi Planlıyor

Sean Penn, Richard Nixon Suikasti için kamera önünde...

Yakın zamanda sinemalarda izlediğimiz 11 Eylül isimli ortak çalışmaya çarpıcı kısa metraj filmiyle katkıda bulunan oyuncu, yönetmen ve aktivist Sean Penn, yönetmenlikte kendisini ispat ettikten sonra da kamera önüne geçmeye devam ediyor. Irak'a yaptığı ziyaretler ve radikal görüşleriyle Amerika'da muhafazakarların tepkisini çeken Penn'e eşlik eden oyuncu ise Naomi Watts'dan başkası değl. Filmin yönetmenliğini Niels Mueller üstleniyor. 2004 yılında sinemalarda görme fırsatı bulacağımız The Assassination of Richard Nixon, gerçek bir olaya dayanan bağımsız bir yapım. Film, sisteme olan kızgınlığını Amerikan başkanına yönelten ve çare olarak Başkan Richard Nixon'a suikast düzenlemeye karar veren sıradan bir adamı anlatıyor. 70'li yıllarda Philadelphia'da yaşayan Sam Byck, iş yaşamını da etkileyen öfkesini, tüm sorunların kaynağı olarak gördüğü Amerikan Başkanı Richard Nixon'a yöneltir. Bindiği uçağı kaçırıp Beyaz Saray'a düşürmeye karar verir. Fakat Noel Baba elbisesiyle geldiği havaalanında yakayı ele verecektir...Filmde konu edilen olayın 11 Eylül ile benzerliği gözden kaçmıyor. Sean Penn'in katkıda bulunduğu film, önümüzdeki yılın "tartışmalı" filmlerinden biri olmaya aday.
Yorumlar
  • sean penn çok sevdiğim vede izlemekten zevk aldığım bir aktör.yanında naomi watts olunca seyrine doyum olmaz.

  • Penn'in savaş konusundaki fikirlerine tamamen katılıyorum.Ayrıca kadroda naomi wattsı görmek keyif verici kariyerini hızla sağlamlaştırıyor.

  • penn ne yapsa kabulumüzdür...bu araa sonunu niye söylüyonuz kine?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir