25 Nisan 2005 12:35

Perde Arkasında…

Winslet ve Connelly'nin tuhaf ilişkileri

Kate Winslet'in, Tom Perrotta'nın kitabından uyarlanacak olan Little Children'da başrol oynayacağını daha önce duyurmuştuk. New Line, Oscarlı Jennifer Connelly'i kadroya ekleyerek birbirlerinden iddialı aktrisleri tuhaf kasabada topladı.Todd Field'ın yönetmenliğini yapacağı ve Perrotta'yla beraber senaryosunu yazacakları hikayede tuhaf bir kasabanın insanları anlatılıyor. Nerdeyse tüm karakterlerin cinsel saplantı ve sapkınlık sahibi olduğu kasabada Winslet, Internette bir porno olayına karışmış bir biseksüel feministi canlandıracak.Connelly'nin hangi karakteri canlandıracağı belli olmasa da diğer kasabalılar da Winslet'ten çok farklı değil. Little Children'da hapisten yeni çıkmış bir sübyancı, kocası evden çıkmayan bir kadın ve cinsel yaşamlarını takvime bağlamış bir aile aynı kasabada varolmaya çalışacaklar.
Yorumlar
  • kate 'in kötü bir senaryo da boy gösterdiğini gördünüz mü hiç?bazı şeyler vardır... mesela sezen aksu yeni albüm çıkarmış deseler dinlemesek dahi gider alırız müzik marketten. lynch film yaptı deseler koşa koşa gider izleriz. bu da öyle... kate'in yeni filmi... fazla söze ne gerek var!

  • gerçekten değişik bi film olacağa benziyo.bu arada sense sensibility takip ettiğim kadarıyla benim gibi kate winslet hayranı, kutluyorum ..umarım bizim gibi daha çok wardır.çünkü başarının değeri bilinmeli herkes tarafından.

  • walla ilginc bi hikayesi oldugu kesin ama gördügüm kadarıyla kaliteli oyuncular war olucakda o yüzden ben kalitesi yüksek bi film bekliyorum...zaten hep aynı traz konulardan gına geldi..haksızmıyım?!

  • valla ii bi kadro ama dikkatiniziçekerim senaryo dehşet

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir