8 Mayıs 2007 11:12

Perdede Neler Oluyor?

Haberler... Haberler... Haberler...

Kısa haberler, henüz detayları belli olmayan taze haberler, dedikodular... İşte sinema dünyasından özetler:İspanyol yönetmen Daniel Calparsoro, Incident at Sans Asylum isimli korku filmi ile bir grup müzisyenin bir delinin elinden kurtulma çabasını anlatacak.Kenneth Anger gibi kült sinemacılarla çalışan avangard sinemacı Curtis Harrington, 80 yaşında yaşama veda etti.Legendary Pictures, He-Man filmi için hazırlıklara başladı. Kamera arkası ve önü için dedikodular çok, resmi açıklama henüz yok!Uwe Boll'un yeni video oyunu uyarlaması olan Far Cry'da, Alman yıldız Til Schweiger rol alacak!Kanlı Mesai isimli matrak komedi filminin yönetmeni Christopher Smith, Bermuda Şeytan Üçgeni üzerine bir film çekmeye hazırlanıyor. Televizyon, sinema ve tanıtım konusunda çalışmaları olan Ebru Özyurt, Nisan ayında uzun metraj film, TV dizileri, şirket filmleri konusunda yapım ve tanıtım danışmanlığı hizmeti verecek olan Film Konsept'i kurdu.
Yorumlar
  • He-Maaaaaaaaaan!!!Sinema filmini en çok görmek istediğim kahraman!Eğer devasa bir bütçeyle Yüzüklerin Efendisi kalitesinde bir şeyler yapılırsa ortaya mükemmel bir film çıkar.Umarım vizyonu geniş bir yönetmen tarafından sinemaya aktarılır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir