17 Haziran 2007 20:26

Petrol Hırsı

Manolya'nın yönetmeni Paul Thomas Anderson'ın dönüşü yaklaştı!

Beş yıldır herhangi bir sinema filmine imza atmayan usta yönetmen Paul Thomas Anderson, Upton Sinclair'ın kitabından uyarladığı There Will Be Blood isimli yeni projesinin çekimlerini bitirdi ve filmin ilk fragmanını sinema dünyasına sundu.Daniel Day-Lewis, Paul Dano ve Kevin J. O'Connor'ın rol aldığı film, yirmili yılların Amerika'sında, California çiftliklerinde yaşanan petrol kavgalarını anlatıyor. Sinclair'in Oil romanı, Petrol adıyla Türçe'ye de çevrilmişti.There Will Be Blood projesini yakından tanımak için tıklayın!
Yorumlar
  • şikago mezhabaları kadar olmasa da çarpıcılığı var bu romanın, aslında çok da uygun uyarlama için. ümidim yönetmenin lise talebelerini tatmine yönelik zevzekliklerine kurban gitmez.

  • Lewis bu projeye renk katan isim..bekleyelim ve görelim...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir