2 Ağustos 2006 11:50

Philip K.Dick Bulundu!

Bill Pullman daktilonun başına geçiyor...

Panasonic adını taşıyan ilginç bir proje yola çıkmaya hazırlanıyor. Ünlü yazar Philip K.Dick'in deneyimlerinden yola çıkılarak yapılacak olan film, tam anlamıyla biyografik özellikler taşımayacak. Yazarı kamera önünde canlandıracak isim ise Bill Pullman!!Karanlığı Taramak filminin de uyarlandığı kitabın yazarı olan Dick, edebiyat çalışmalarını da etkileyecek, kendisini tehdit eden hayaller görüyordu. İşte bu hayallerle gerçeklik arasında gezinmeyi hedefleyen filmin yönetmenliğini Matthew Wilder üstleniyor.Philip K.Dick'i merkeze alacak olan Panasonic'in, yazarın kitaplarından uyarlanan filmler gibi hayal kırıklığı yaratmamasını dileyelim.
Yorumlar
  • p. k. dick diyince benim aklıma ilk arnold'lu "total recall - gerçeğe çağrı" geliyor. yalnız bu "panasonic" ismi olmaz gibime geliyor malum akla markayı çağrıştırıyor direk...

  • hikayenin ekseninde yazarın olması güzel.ilginç ve merak uyandıran bir çalışma bizi bekliyor."azınlık raporu","paycheck","karanlığı taramak (henüz izlemedim)" enterasan ve beğediğim kısa öykülerdi.şimdi bunların kaynağını göreceğiz.

  • Kaotik bi film olması lazım Philip K. Dick 20. yy en enteresan adamlarından biriydi çünk

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir