25 Eylül 2009 10:12

Picasso Okan

Ünlü ressam Fikret Muallâ'nın hayatı, Renklerde Kaybolan Hayat ile film oldu.

1903-1967 yılları arasında yaşayan dünyaca ünlü Türk ressam Fikret Muallâ'nın zamanında çok ses getiren çalkantılı ve bohem yaşamının konu edildiği filmin çekimleri tamamlandı.Uzun yıllar vatanından uzak kalan ressam Fikret Muallâ'yı Metin Üngör canlandıracak. Okan Bayülgen ise ressamın yakın arkadaşı Picasso'yu oynayacak. Filmin diğer oyuncuları arasında Şebnem Schafer, Bedri Baykam, Bora Gencer, Selen Görgüzel ve Hıfzı Topuz var. Biyografik şekilde film haline getirilen projenin yapımcılığını başrol oyuncusu Metin Üngör üstleniyor.
Yorumlar
  • Şahsı tanımıyorum ama tökezleyen sinemamız için iyi bir haber. Böyle filmlerin çekilecek olması sevindirici. Biyografik filmleri severim, umarım bu da iyi olur. Fakat Okan ile Picasso arasında bağlantı kuramadım. Picassoyu yabancı birisi oynasa daha iyi olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir