27 Haziran 2018 10:15

Pierce Brosnan, Tom Hardy dedi!

Bond kim olacak tartışmaları devam ediyor.James Bond malum sürekli değişen ve yenilenen bir karakter. Yakında bu rolde farklı bir oyuncuyu görmemiz an meselesi. Şimdiye kadar Tom Hiddleston, Gillian Anderson gibi oyuncuların adı bu rolle birlikte anıldı ama Daniel Craig son bir kez daha geri dönmeye karar verdi. Yine de bir sonraki James Bond filmi için yeni bir oyuncu seçilmesi şart.


25. filmin çalışmaları devam ederken rolün yeni sahibi kim olacak diye konuşmaya başlandı. Eski James Bond Pierce Brosnan kendi adayını ortaya koydu. The Mail’ın gerçekleştirdiği röportajda oyuncu şu sözleri sarf etti: “Bence Tom Hardy'den çok iyi James Bond olur. Onun bu rolü devraldığını görmek beni mutlu eder. Bu karaktere biraz hareket katacak bir oyuncuya ihtiyaç var. Bond bu şekilde ortaya çıkar.”

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir