3 Mart 2006 12:58

Pitt'ten Bilim-Kurgu

Yeni türler, yeni dünyalar

Bilim kurgu sinemasıyla çok haşır neşir olan bir oyuncu değildir Brad Pitt. Ancak Variety'nin haberine göre bu yakında değişecek. The Sparrow adlı bilim kurgu romanının haklarını satın alan Warner Bros. filmi beyazperdeye Pitt'in ortaklığında taşıyacak, üstelik ünlü aktörün başrolü üstlenmesi ihtimali çerçevesinde.Dünya dışından gelen bir sinyal uzaydaki diğer türlerin varlığını işaret edince araştırma için bir ekip kurulur. Astronotların arasında bir de Cizvit papazı vardır ve keşfedilen yeni dünyalar, ırkların kardeşliği ve savaşları papazı kendini sorgulamaya sevk eder.Mary Doria Russell'ın ilk romanı olan The Sparrow, aynı isimle Michael Seitzman tarafından senaryolaştırılacak. Kulağa oldukça garip gelen hikaye için Pitt'in gerçekten kamera önüne geçip geçmeyeceğini öğrenmek istiyorsanız Beyazperde.com'u tıklamaya devam edin. Gelişmeleri aktaracağız…
Yorumlar
  • 12 maymunu unutmayalım

  • Oyuncu dedigin her rolun hakkını verir.Ve Pitt'e iyi bir oyuncu ve rahatca bu tarz filmler de oynayabilir.Örnek: 12 Maymun

  • Açıkcası Brad Pitt'e çok mükemmel bir oyuncu bir dev diyemme ama bana göre iyibir oyuncu ben onun şimdiye kadarki bir çok filmini izledim ve bana göre bir çoğunda gerçekten iyi bir performans çıkardı.Ayrıca adam artık tipiyle anılmak faslını çoktan geçti.Hiçbir kimse berbat bir oyuncu olup tipi güzel diye bu kadar uzun yıllar film sektöründe kalamaz.Özelliklede her geçen gün iyi oyuncular çıkaran bu sektörde.Bazı arkadaşlar Brad Pitt'in oyunculuğunu hiç beğenmiyor ama her nedense bütün filmlerinin ismini yazmış yani onun bir filmini izlemeke kalmayıp nerdeysse bütün filmlerini izlemiş. Bu nasıl çelişki arkadaşlar.Madem oyunculuğunu ve filmelrini sevmiyorsunuz nasıl olupta izliyorsunuz ben anlayamadım açıkcası.Bu arada bu arkadaş yani tüm filmleri yazan arkadaşın saydığı tüm filmler gerçekten harika filmlerdi. Yani örnek veriirsek SEVen gibi bnir filme kötü demek ya da 12 maymun gibi bir filme ya da Fight Club gibi bir filme yada İhtiras Rüzgarları, Bizi Ayıran Nehir vedaha niceleri yapmayın arkadaşlar çok ayıp gerçekten beğenmezsenizizlemeyin. Ama hakkını verin okadar da abarttığınız gibi kötü bir oyuncu değil tamam bir Tom HaNKs değil olamazda ama iyi bir oyuncu ve bu filmini de merakla bekliyorum.

  • Karakter oyuncusu adam. Farklı rollerde oynamayı da seviyor. Vücutta yaptı :P. Fiyatta anlaşırlarsa neden olmasın oynar bence de. Ee oynarsa izleriz. Astronot olacaksa gene kısa saçlı olucek :(. Öhöm alemde gösün Pitt'i tabi.

  • 12 Maymun bilimkurgu sayılmaz mı ucundan tutsak? Ee yabancısı da sayılmaz Pitt bilimkurgunun.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir