22 Aralık 2003 12:35

Plak Dönmeye Başlıyor

Thora Birch, Anna Faris ve Jena Malone, bağımsız yapım Vinyl'in ekibinde. Kulağa hoş geliyor!

Thora Birch galiba en çok Ghost World gibi bağımsız yapımlara yakışıyor. Onu indie diyarlarda izlemeyi sevenlere, pek yakında Vinyl (Plak) adında bağımsız bir yapımın motor demeye hazırlandığını müjdeleyelim. Kamera arkasına, hem yazıp hem de çekecek olan Richard Zelniker'ın geçtiği filmde, Thora Birch, Anna Faris, Marla Sokoloff ve Jena Malone gibi genç kuşağın güzel aktrisleri boy gösterecekler. Film, kendini ispatlamak üzere olan bir rock grubunu ve onun destekçisi bir kadının öyküsünü anlatacak. Birch, bizzat grubunun solistinin sevgilisi olarak karşımıza çıkacak. Plak, Şubat gibi Los Angeles civarında dönmeye başlıyor. Kulaklarımızı çoktan temizledik!
Yorumlar
  • Hakikaten Thora Birch cok genc ve yetenekli bir oyuncu en beğendiğim filmi amerikan güzeli.Neyse yeni filmini merakla bekliyoruz.

  • Walla Thora Birch için ölürüm.Haberler kısmındaki fotoğrafı koyandan,bu haberi yazandan Allah razı olsun :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir