25 Eylül 2009 10:12

Plan B-aşlıyor!

Jennifer Lopez için hazırlanan romantik komedinin başına usta bir televizyon yönetmeni geldi...

Plan B'nin son derece güncel bir hikayesi var. Yıllardır yalnızlık çeken ve hayatının aşkını bulamayan bir kadın, anne olmaya karar veriyor ve bekar kadınlara uygun yöntemlerle yapay döllenme yaptırıyor. Kısa bir süre sonra ise işlemin başarılı olduğunu ve hamile olduğunu anlıyor. Fakat mutlu haberi aldığı gün, aynı zamanda hayatının aşkıyla tanıştığı gün oluyor. Lopez, "babasız" bebeğiyle ilişkisini birlikte götürüp götüremeyeceğini düşünmeye başlıyor.Six Feet Under gibi dizilere katkıda bulaunan yönetmen Alan Poul projenin başına geldi. Lopez'i sudan çıkmış balığa çevirecek karizmatik erkek konusunda ise henüz bir açıklama yapılmış değil.
Yorumlar
  • Jennifer lopez romantik/komedi ve drama filmlerine çok yakışıyor. Senaryoya bakılırsa keyifli bir film olabilir. Bakalım projeye başka hangi oyuncular katılıcak...

  • hiç bişey olmaz bikere lopez oyuncu değil artık eskisi gibi

  • lopez in oyunculuğunu beğeniorum,güzel bir film olur çünkü hayatın içinden konular çok ilgimi çekiyor...ve her yalnız kadına hitap ediyor.

  • bence güzel, neşeli bir filim olacağa benziyor.

  • Fazla bir beklentim yok, yönetmenin parmaklarına kalmış bir konu. İşlemesini bilirse seyirci tatmin olabilir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir