7 Kasım 2012 01:00

Plastik makyajla zayıfladı

Oyuncu Mete Horozoğlu, yeni filminde canlandırdığı karakter için plastik makyajla on beş kilo vermiş gibi görünüyor.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz'ın üstlendiği, 7 Aralık'ta vizyona girecek olan 'Açlığa Doymak' filminin oyuncuları Mete Horozoğlu ve Hazar Ergüçlü, plastik makyajla tanınmayacak bir hale geldi.


Filmin fragmanı için tıklayın


Filmde 'Eyüp'ü canlandıran Horozoğlu'na dört saat süren bir makyaj yapıldı. Oyuncu bu uygulamanın ardından 15 kilo vermiş gibi göründü. '

Sena'yı oynayan Hazar Ergüçlü ise çekim öncesinde rejim yaparak yedi kilo verdi. Çekimler sırasında yapılan makyajla da 20 kilo daha inceldi.

Film boyunca bir türlü zayıflayamayan 'Burcu' karakterini canlandıran Didem Balçın ise tam tersi bir uygulamayla şişmanlatıldı. Balçın filmde olduğundan 20 kilo daha fazla görülüyor. 'Açlığa Doymak' filminin makyajları İngiliz plastik makyöz ekibi Steve Painter ve Simon Rose'un imzasını taşıyor.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Vizyondaki Filmler

  Vizyondaki yeni filmler
  Vizyondaki eski filmler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir