3 Mart 2006 12:35

Playboy'a Soyunmadım

Jessica Alba tepkilerden korkuyor

Jessica Alba Playboy'a soyundu mu? NTV-MSNBC'nin bildirdiğine göre güzel yıldız, Playboy'a poz vermediği halde son sayının kapağında kendisini görünce çılgına döndü.Derginin toplatılması için Playboy'a savaş açan Alba, eğer isteği yerine getirilmezse büyük bir tazminat davası açacakmış.Playboy'un kapak kızlarının iç sayfada çıplak poz vermesinin bir gelenek olduğunu düşünen oyuncu, okurların ve hayranlarının bu nedenle yanılacağını ve dergide çıplak pozlarının bulunabileceğinin düşünüleceğini söylüyormuş.Playboy dergisi ise kendisini ''Yılın En Seksi Starı'' seçtikleri Alba'nın sadece kapakta fotoğrafının kullanıldığı ve her kapak kızının çıplak poz vermesi gibi zorunluluk olmadığını söyleyerek savunuyor.Ancak dedikodulara göre işin iç yüzü daha farklı. Playboy Alba'ya çıplak poz verme önerisiyle gitti ve reddedildi. Bunun üzerine de izin almaksızın Alba'nın Maviliklere Doğru filmi için verdiği meşhur pozu, bikiniye bir de Playboy tavşanı eklemeyi unutmadan, yayınladılar. Savaşı kimin kazanacağını yakında göreceğiz.
Yorumlar
  • Kimin kazanacağı o kadar önemli değilde, o fotoğrafı çeken insan olmak wardı.. :)

  • Soyunmamış kız aa! Bugün gazete de gördüm bilmem ne Blue'lu bir filmdeki pozunu koymuşlar ve içinde de çıplak pozu varmış gibi göstermişler ee bizim narin Hollyqood kızımız da hakkı için mahkemeye başvurmuş. Namus bu sonuçta!

  • cat the black kardeşi kutluyorum sonuna kadar arkasındayım

  • ister soyunsun ister soyunmasın gözümüzde ailenin güzel ve bakımlı aynı zamanda küçük kızı formunu hiçbir şekilde bozamaz gibi görünmekte kendileri fakat,böyle giderse az kaldı kendisine buradan fikirlerimizi gönderiyoruz..

  • bence kesinlikle jessica kazanır çünkü burda haklı olan o...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir