23 Eylül 2003 12:28

Polar Express'in Yeni Durağı Oyun Dünyası

Beyazperde yolundaki Polar Express, bilgisayar oyunu olarak da karşımıza çıkacak.

Chris Van Allsburg'ün yazıp, resimlediği Polar Express isimli çocuk romanının Robert Zemeckis tarafından beyazperdeye uyarlandığını daha önce müjdelemiştik. 2004 tatil aylarında izleyiciyle bulaşacak olan yapım, bir bilgisayar oyununa kaynaklık ediyor. THQ Inc. tarafından hazırlanacak olan oyunun, filme ne şekilde yaslanacağı ise henüz belli değil.Çocukların favori Noel armağanlarından biri olan Polar Express, noel arifesinde herkesin uyumakta olduğu bir saate, kendisini bekleyen bir trenle Kuzey Kutbu'na giden bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Gideceği yerde onu bir hediye beklemektedir...Yarı animasyon olarak tasarlanan filmin en büyük kozu ise, Tom Hanks olacak. Filmde başta gizemli trenin kondüktörü olmak üzere, tam 19 rolde karşımıza çıkacak. Bilgisayar oyununu seslendirip seslendirmeyeceği ise henüz belli değil.İlginç bir çocuk kitabı, Zemeckis, Hanks ve yarı animasyon bir film...Kesinlikle ilginç bir fantezi ortaya çıkacak gibi gözüküyor.
Yorumlar
  • Bir filmden çok video oyunu senaryosuna sahip bu yapıt oyuncuları arasında Tom Hansk'inde olması ile farklı bir havaya bürünecek gibi. Zemeckis'e bol şanslar...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir