22 Kasım 2010 01:00

Polat Alemdar'dan tarihi film

Kurtlar Vadisi'nin gözü kara Polat'ı Necati Şaşmaz, çok farklı bir proje için kolları sıvadı.

Ünlü oyuncu, Pana Filmin çekeceği sinema filminde Barbaros Hayrettin Paşayı canlandıracak.

PANA Film,Kurtlar Vadisi Filistinden sonra yine çok ses getirecek bir projenin hazırlıklarına başladı. Yapımcı firma yetkilileri, Osmanlı tarihinin en ünlü kaptanı Barbaros Hayrettin Paşanın hayatını sinema filmi yapacaklarını açıkladı. Bu dev projenin sürprizi ise Necati Şaşmaz oldu. Filmin başrolünü, Kurtlar Vadisi serisinin eli silahlı, gözü kara Polat Alemdar'ı Necati Şaşmaz üstlendi.

Asıl adı Hızır olan, Hayrettin (dinin hayırlısı) adını hizmetlerinden dolayı Kanuni Sultan Süleymandan alan Barbaros Hayrettin Paşayı Necati Şaşmazın canlandıracağı kesinleşti. Osmanlının ilk kaptan paşası olan Barbaros Hayrettin Paşanın hayatını beyazperdeye taşıyacak film için şimdiden çeşitli animasyonların hazırlandığı, sponsor bulunması için de ekibe talimat verildiği gelen haberler arasında.

Yorumlar
  • onamı kalmış diyeceğimize böyle bir projenin konuşulması bile bu ülke geleceği için bir başarıdır.... hangimiz ne kadar bilgi sahibiyiz acep barboros hayrettin paşa hakkında... sadece o değil ama tüm eski ulema hakkında işte bu kadarız.. ibni sinanın hayatı garbta ders kitabıdır bizde yasaklı.... aslını unutan toplumlar yok olmaya mahkumdur...

  • Onamı kalmış tarih yazmak ?

  • hiçyakışmamış ya alemdar polat

  • Eğer Necati Şaşmaz oynarsa aile şirketinden öteye gidemezler.Yeni nesil oyuncu gerekli bence.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir