8 Nisan 2011 00:00

Polis Akademisi yıldızları Türkiye'ye geliyor

Polis Akademisi yıldızları Türkiye'ye geliyor.

90'lı yıllara damgasını vuran ve izlenme rekorları kıran Polis Akademisi serisinin oyuncuları ve Hollywood starları Türkiye'ye film çekmek için geliyor.


Üstelik onları Türkiye'ye getirecek isim Ramiz Özbay. Yeni bir film şirketi kuran Ramiz Özbay Hollywood'a giderek tüm oyuncularla el sıkıştı.Yeni projesini sır gibi saklayan Ramiz Özbay film bir tek Türkiye'de değil dünyada da ses getirecek diyerek iddialı konuştu.


Türkiye'den oyuncu oynatacakmısınız sorusuna ise Cast direktörlerimiz bu konuda çalışma yapıyorlar uygun görürlerse bize isimleri bildirecekler diye cevap verdi...

Yorumlar
  • ÇOK GÜZEL BİR ATILIM

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir