14 Temmuz 2005 13:08

Politik Gerilimin Çizgisi

Ex Machina da beyazperdede

Çizgi romanlar ve süper kahramanlar birbiri ardına beyazperdeye taşınırken New Line da bu dalgayı kaçırmadı. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre stüdyo, DC Comics'in çizgisi faklı bir politik gerilimini, Ex Machina'yı beyazperdeye taşıyacak.Brian Vaughan ve Tony Harris tarafından yaratılan çizgi romanda da bir süper kahraman başrolde ancak diğerlerinden biraz farklı olarak. Buradaki kahramanımız insanlara en çok politikacı olarak faydası olabileceğini anlayınca tüm güçleriyle beraber New York valiliğine soyunuyor.Gay evlilikler, 11 Eylül ve getirip götürdükleri, kapalı kapılar ardında dönen siyasi entrikalar gibi güncel tartışmalara da yer veren Ex Machina için şimdilik iki farklı senaryo yzılması kararlaştırılmış ve ondan sonra yapım aşamasına geçilecek.İlk senaryo serinin yaratıcısı Brian Vaughan tarafından yazılacak. Diğer senaryo ise The Gray Area adlı çizgi romanın yaratıcılarından Glen Brunswick tarafından yazılacak.
Yorumlar
  • yine söylüyorum.geniş kitleler mevzubahis, dolayısıyla bir ''dezenformasyon'' silsilesi ile karşılaşmak beni tedirgin ediyor.Bilmiyorum belki de yersiz bir endişe..

  • Çizgi karakterler artık boy boy sinemada cirit atıyor.Hepsi bir bir birini kovalıyor vall.Gözünü sevdiğim Örmcek Adamı o olmasa bunları göremezdik .:))

  • hmmm ilginç...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir