25 Eylül 2009 10:12

Ponyo Joker'i Yendi!

Kara Şövalye dünya gişelerinde müthiş bir başarı yakaladı. Sadece Japonya'da tutmadı. Neden mi?

The Dark Knight'ın üç haftanın ardından Japonya'da beklenen izleyiciye ulaşmadığı açıklandı. Bunun sebebi ise karanlık Batman filminin aksine, umut veren insancıl bir masal olan Ponyo on a Cliff'in Japon izleyicilerin ilgisini daha fazla çekmesi. Şüphesiz izleyici kendi ülkelerinden çıkan animasyoncu Hayao Miyazaki'nin filmlerini çok seviyor. Bir uzman durum üzerine, Japon izleyicilerinin çizgi roman uyarlamalarının karanlık ve umutsuz olmasından hoşlanmadığını, eğlence aradığını belirtmiş. Tabii işin bir de şu yönü var, filmlerin vizyon tarihi, başka filmlerle çakışmaması artık her zamankinden daha önemli. Doğru film kadar, doğru takvim de önemli.
Yorumlar
  • Vayys beah, Ponyo on the Cliff Japonyada tozu dumana katmış resmen. Miyazakinin sıkı bir takipçisi olan bendeniz sabırsızlıkla beklemekteyim:)

  • joker karekterinin nasılda batmanin önüne geçtiğini bu başlıktada görebiliriz. :)

  • Bencede miyazaki, onun yeri ayrı tabii..

  • miyazaki mi batman mi derseniz miyazaki derdim bende

  • Bekliyoruz merakla ve sabırsızca Miyazaki filmini.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir