5 Eylül 2003 18:47

Pop Yıldızı Marvel Filminde mi?

Tarantino, Madonna ve Jessica Simpson Mort, The Dead Teenager'ı beyazperdede diriltecek!

Artık hemen her gün bir çizgi roman daha beyazperdeye adım atıyor. Günün sinemaya ısınan çizgi romanı ise Mort, The Dead Teenager, kökeni ise Marvel. Henüz proje aşamasındaki filmin sadece yapımcıları belli. Quentin Tarantino'nun A Band Apart şirketi ve Madonna'nın sahibi olduğu Maverick Films filmin arkasında bulunuyor. Ayrıca, pop müzik dünyasının ünlü isimlerinden Jessica Simpson'ın filmde ana kadın karakteri canlandıracağı söyleniyor!Larry Hama'nın yarattığı kült çizgi roman, aylak bir gencin tren kazasıyla hayatını kaybettikten sonra, yaşarken tanıdığı insanları farklı şekillerde ziyaret etmesini konu ediniyor. Yapımın Beterböcek lezzetinde bir aksiyon komedi olacağı söyleniyor... Bu arada, film için adı geçen oyuncular arasında; Dominique Swain ve Elijah Wood gibi isimler yer alıyor.Bekleyip görmek lazım diyoruz...
Yorumlar
  • Beterböcek filmini duyunca aklıma geldi. Keşke beterböceğin devam filmlerini çekseler. Ne küsel olur!...

  • Uyarlama filmlerinde oyunculuğun çok önemli olduğunu düşünüyorum çünkü ztn olaya sıcak bakmayanlar yada yabancısı olanlar soğuk yaklaşıyolar. Jessica Simpson ın gözlere hitap etmeye yeteceğinden hiç bir kuşkum yoq fakat oyunculuk açısından gerçekten şüpheliyim.

  • beterböcek mi yaşasın....

  • Anlayamadığım nokta madonna bu filmde oynayacak mı? eger oynuyorsa hiç düşünmeden giderim.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir