30 Mart 2006 23:32

Portakal Yola Çıktı

43. kez Antalya'ya doğru

Antalya Altın Portakal Film Festivali 43. kez Eylül ayında sinemaseverlerle buluşacak. Çırağan Sarayı'nda düzenlenen basın toplantısı ile festival rüzgarları da yavaş yavaş esmeye başladı.TÜRSAK Vakfı ve aynı zamanda festival başkanı da olan Engin Yiğitgil, geçtiğimiz yıl adını uluslararası platformda duyuran festivalin bu yıl 16-23 Eylül tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdu.2. Uluslararası Avrasya Film Festivali'ne de ev sahipliği yapacak olan Altın Portakal bu yıl bir ilke daha imza atıyor. Real Hipermarketler Zinciri bu yıl festivalin ana sponsorluğunu üstlendi.Bu ortak çalışmayla Türkiye'de ilk defa, yabancı sermaye ile kurulmuş olan bir firma, ulusal bir kültür etkinliğine ana sponsor olarak destek vermiş olacak. Altın Portakal'la ilgili gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.
Yorumlar
  • umarım bu yıl verilecek ödüller insanların hiç izleme fırsatı bulamadığı hatta adını bile duymadığı filmlere değil de diğer filmlere gider.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir