2 Kasım 2005 09:23

Potter'ın Arabası Çalındı

Reklam mı, fanlar biraz ileri mi gitti?

Harry Potter'a ilk olarak Sırlar Odası'nda eşlik eden Weasley ailesinin uçan arabası, İngiltere'deki film stüdyosundan çalındı.Yapımcıları ve serinin fanlarını oldukça şaşırtan bu olay farklı şekillerde de yorumlanıyor. Kimilerine göre serinin dördüncü filmi Harry Potter ve Ateş Kadehi beyazperdede boy göstermek üzereyken bundan iyi promosyon olamaz.Arabanın çalınışı gerçekten reklam mıdır yoksa Harry'nin hayranlarının bir taşkınlığı mıdır bilmiyoruz ama bu arabanın trafikte çok sorun yaratacağına şüphe yok.
Yorumlar
  • bu arabayi çalan kesinlikle hem gerizekalı hemde çok feci bir DAN hayranı. DAN'a o kadar aşıksa bari o külüstürü değil Dan'i çalsaymış. Bide kesin her gece o arabanın içinde uyuyup rüyasında DAN'la birlikte Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nda oynadığını sanıyordur heralde...

  • anlayamadım ki hiçbir kişi o külüstürü uçmadığı sürece almaz ki uçmuyor

  • Valla bence o kıülüstürü çalan ya akıl hastanesinden kaçmış ya da fecci bir DAN hayranı.hatta şimdi koltukları öpüp okşuyodur!salak işte

  • bu arabayı alan aptal herhalde çünkü arabanın gerçekten uçacağını zannediyor.bu arabanın direksiyonu bile yok ne işine yararki.

  • gerçekten üzüldüm:(ama başka araba bulamamışlar mı çalacak:)yani herhalde uçacak sandılar:))yani o araba ne işlerine yarayacak?

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir