13 Mayıs 2003 23:41

Potter'ın Hakkı Üçtür..!

Robert Zemeckis, üçüncü Harry Potter filmine sadece yapımcı kimliğiyle katkıda bulunacak ve Alfonso Cuarón'un oturacağı yönetmen koltuğuna uzaktan göz kulak olacak. Cuarón'un yıldızı, Y Tu Mamá También ile parlamıştı. Harry Potter filmleri yüzünden ailesine yeterince vakit ayıramaz hale gelen Zemeckis, büyücülük okulunun afacanlarını canlandıran genç oyunculara da tavsiyede bulunuyor:"Bana sorarlarsa, üçüncü filmden sonra çocukluğunuzu yaşamaya geri dönün derim..."Yönetmene göre, 12 yaşındaki Daniel Radcliffe (Harry Potter) ve dostları Emma Watson (Hermione Granger; yaş 12) ile Rupert Grint (Ron Weasley; yaş 13) hem o vakte kadar rollerine oturamayacak kadar büyümüş olacaklar, hem de set çalışmasının yoğun temposunu ve şöhreti sindirmek için zamana ihtiyaç duyacaklar.Ne zaman "bırakıyorum" diyeceği merak edilen başrol oyuncusu Radcliffe ise şöyle diyor: "Üçüncü filmde tam kadro rol alacağımız kesin. Sonrasını kim bilebilir ki?.."J.K. Rowling'in 7 kitap olarak planladığı Harry Potter serisinin 5. kitabı önümüzdeki yıl piyasaya çıkacak. İlk dört kitap dünyada toplam 175 milyon nüsha satmıştı.
Yorumlar
  • şu daniel e bayılıyorum bence filmden ayrılmaması gerek onsuz film güzel olmaz ki bence süpeeeeeeeeerrrr:)

  • bence üçüncü film ilk ikisine göre çok daha iyi olacak. dördüncü filmi tek film halinde çekmeyi başrsalar bile, ki bu da şüpheli, beşincinin tek film olması neredeyse imkansız. sırlar odası bile iki buçuk saatti.. bence önümüzdeki beş film yedi sekiz yıldan önce bitmez. çocuklar da bir yerde kaçınılmaz olarak kopacaklar. umarım yerlerine en uygun kişileri bulurlar.

  • bunların hepsi birbirinden harika bence her kitabına film yapılmalı.........

  • harry potter'ın bu kadar tutulmasının bir sebebide cocuk oyuncularıydı.eger bu oyuncular degisirse filmi negatif olarak etkiler diye düşünüyorum.

  • Bence kesinlikle tüm Harry Potter serisi filme aktarılacak! Zaten Warner Bros. Pictures ilk 4 kitabın ve gelecek 3 kitabın haklarına sahip. Belki 3-4.üncü filmlerden sonra kısmen oyuncu değişimi gerçekleşebilir ama eminim gelecek 7 yıl içinde tüm Harry Potter serisini görmüş olacağız.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir