25 Eylül 2009 10:12

Powder Blue

Patrick Swayze, Kris Kristofferson, Forest Whitaker, Jessica Biel ve Ray Liotta...

Timothy Linh Bui'nin yazıp yöneteceği Powder Blue isimli projeden daha önce bahsetmiştik.Projenin geniş oyuncu kadrosuna Patrick Swayze ve Kris Kristofferson katıldı. Swayze bir striptiz kulübün sahibi, Kristofferson ise bir suç şebekesinin başı olarak karşımıza gelecek.Powder Blue, noel arifesinde yolları ve yaşamları kesişen dört farklı insanın hikayesine odaklanacak. Bu karşılaşmalar bazılarına şans bazılarına ise trajedi getirecek.
Yorumlar
  • Film aynı tempoda dramaya yönelik, ve noel arifesinde yolları keşişen 4 kişinin hayata bakış açısı ve gayesi çok güzel şekilde anlatılıyor.sanırım geçenlerde kansere yenilerek ölen Patrick Swayzeın son filmi olması gerekiyor.Boş vakitte ve rahatlıkla seyredilebilir bir film.Yalnız aile ortamına uygun değil.Puanım : 7 / 10

  • Kaliteli kadro fakat sıradışı bir senaryosu olucağına inanmıyorum.

  • oyuncular iyiymiş bakalım ne cıkıcak

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir