1 Kasım 2005 21:31

Poz Sırası Blackheart'ın

Ghost Rider'da satır araları

Marvel'ın ünlü çizgilerinden Ghost Rider beyazperde yolunda ilerlerken ilk ateşli poz baş karakterimiz Johnny Blaze'den gelmişti. Artık poz sırası Blackheart'ın…Ghost Rider'ın senaristi ve yönetmeni Mark Steven Johnson, ComicsContinuum'a yaptığı açıklamalarda hikayenin ayrıntılarına girdi.Yukarıdaki resimde Blackheart'ı (Wes Bentley) Abigor (Mathew Wilkonson) ve Wallow (Daniel Frederiksen) eşliğinde görüyoruz. Johnson filmi merakla bekleyenler için sadece bu resimle ipucu vermemiş ve demonoloji hakkında yaptığı ayrıntılı araştırmayı filme nasıl yansıttığını tüm detayıyla anlatmış.''Demonoloji hakkında birçok araştırma yaptım ve asi meleklerle ilgili bir hikayeden çok etkilendim. Lucifer'in cennete karşı savaş açtığı ve kaybettiği zaman Aziz Michael tarafından asi meleklerle cennetten kovulduğu hikaye. O zaman asi melekler cennetten aşağı düşmeye başlamışlar''.''Mitolojiler içinde en sevdiklerimden biri tüm meleklerin Lucifer'le beraber cehenneme düşmediği hikaye. Bazıları çöllere, bazıları okyanusa düşmüşler. Bazıları ise tıpkı elementler gibi maddelerin içine saklanmışlar. Bu fikir çok hoşuma gitti ve ben de Blackheart'ı yaratırken bunu temel aldım''.''Blackheart, Kıyamet Günü'nü beklemekten sıkılıyor ve tüm gençler gibi babasının işine burnunu sokuyor. Dünyaya gelip saklanan asi melekleri bir araya getirmeye başlıyor. Johnny Blaze'in yani Ghost Rider'ın görevi ise onları bulup Cehenneme göndermek''.
Yorumlar
  • Yapımcı firmanın 2006 film yogunlugu nedeni ile 2007 ye kaydırıldı diye duydum kotu bir haber.Aslının olmamasını isterim.

  • Bu filmin constantini andırdığı konusunda mickeycoco'ya bende katılyorum. Bu tip filmleri daha çok izlemeyi seviyorum. Constantine filminde de çok etkilenmiştim bu filmde de çok etkileneceğe benziyorum. Sabırsızlıkla ve heyacanla bu filmin çıkmasını bekleyenler arasındayım....

  • gerçekden mükemmel bi senaryo etkileyici fakat şunuda belirtmek istiyorum film the crow ve constantin karışımı bişey olucağa benziyor. wes bentlyde süper oyuncu çok başarılı filmleri var onu görmek çok iii oldu.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir