25 Eylül 2009 10:12

Prens Gyllenhaal!

Yetenekli aktör Jake Gyllenhaal, Prince of Persia uyarlamasında başrolü kaptı...

Jerry Bruckheimer, Ubisoft'un çok popüler olan Prince of Persia: The Sands of Time isimli video oyununu nihayet perdeye taşıyor. Mike Newell'ın yöneteceği proje, ana kadın oyuncu olarak seçilen Gemma Arterton'ın ardından aradığı prensi de buldu: Jake GyllenhaalOyun, genç Prens Dastan'ın krallığını şeytani güçlerden korumaya çalışmasını konu alıyor. Zorlu mücadelesinde prens, Prenses Tamina ile işbirliği yapıyor.Jerry Bruckheimer, Disney ile birlikte filmi uzun soluklu bir seriye dönüştürmek istiyor. Projenin çekimleri yaz aylarında Londra ve Fas'ta gerçekleştirilecek.
Yorumlar
  • disney yapimi olcak sanırım filim.kan ve benzeri seylerin olmicagi anlamina gelmez ins

  • Jake Gyllenhaal demek....Eğer saçlarını fln oyundaki gibi yaparlarsa bu role yakışacağına süphem yok.Umarım bu rolün hakkından gelir.

  • Bir gün bu filmin çekileceğini biliyordum. Jake bence harika bir seçim. Tabi saçları oyundakinin aynısı olmalı, ve elbette vücut çalışmalı. En önemlisi ise coolluğunu konuşturmalı. Bu rol onun için bir dönüm noktası bile olabilir.

  • bence prens rolüne en iyi orlando bloom giderdi.. ama oyuncudan çok konunun işlenişi önemli.. umarım efsane pc oyununun sinemaya uyarlanışı da güzel olur.

  • Jake Gyllenhaal prens rolüne iyi gitmez yakışacağını düşünmüyorum, bu role en iyi 300 Spartalıdan tanıdığımız ( filmdeki halini varsayarak yazıyorum ) Dominic West gider

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir