25 Eylül 2009 10:12

Prenses Sonrası

Danimarka yapımı hit animasyonun yönetmeninden peşi sıra projeler...

Anders Morgenthaler, Prenses ile Danimarkalı meslektaşlarından farklı bir yol izlemiş ve bir animasyon ile festivallerde boy göstermişti.Yönetmen yeni projesi Ekko'yu kanlı canlı oyuncularla çekmeye karar verdi, fakat hikaye bazı açılardan Prenses'i andırıyor. Filmde bir polis sancılı bir boşanmanın ardından küçük çocuğunu da alarak ortadan kayboluyor.Peter Stormare'nin rol aldığı filmin ardından yönetmen yeniden animasyon dünyasına geri dönecek. Æblet & Ormen, büyük hayalleri olan ama sevimli bir kurdun bünyesine girmesinden sonra yaşamı değişen bir elmayı anlatacak. Avrupalı sanatçı animasyon türünü sıradışı konularla buluşturmaya devam ediyor.
Yorumlar
  • prenses gerçekten güzel bir filim ,orjinal seslendirme başarılı,yaratıcı bir yönetmen diğer filmide bence iddialı olacak.

  • Prenses bildiğim kadarıyla Türkiye'de gösterime girmedi. Hatta herhangi bi festivalde bile boy göstediğine şüpheliyim. Umarım en azından dvd'sini bulma imkanımız olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir