20 Mart 2010 12:12

Prensesin Uykusu!

Çağan Irmak, yeni komedi filminin hazırlıklarına başladı...

Oyuncu kadrosunda Genco Erkal, Sevinç Erbulak, Çağlar Çorumlu, Ayşe Nil Şamlıoğlu gibi isimlerin yer alacağı Çağan Irmak filmi Prensesin Uykusu'nun çekimleri Nisan ayında başlayacak. Çağdaş bir 'Pamuk Prenses' uyarlaması olacak filmde Polyanna, Deli Dumrul gibi karakterlerden de alıntılar olacak.İstanbul'un hiç çekim yapılmayan yerlerinde çekim yapacağını anlatan Çağan Irmak, şimdilik filmle ilgili en iddialı lafın bu olabileceğini söyledi. Radikal'e konuşan Irmak, "Belki ben biraz fazla kabuğuma çekiliyorum ve o süre boyunca daha popüler bir filmi besliyorum. Bir yerde benimle ilgili 'Ustalık yolunda daha zamanı var' diye yazmışlar. Bu benim için yazılabilecek en güzel şeylerden biri. Ben ustalığa nokta koysaydım zaten bu işi yapmazdım. Sinema bir arayış, ölene kadar usta olmayayım sorun değil. Bir de sanırım 'Üslup mu hikâyeyi, hikâye mi üslubu geliştirir?' sorusu galiba bende hikâyeye göre üslup yönünde. Hikâye üslubu belirlerse o zaman hem sizin için yeni bir şey hem de hikâye için yeni bir şey olur bu. Hep aynı filmi çeken biri olmak acı bir şey." diye konuştu.
Yorumlar
  • Ben çağan ırmaktan bol bol tarihi dönem filmleri bekliyorum açıkçası :) bu tür filmler değil ama yaptığı işleri başarıyla tammaladığı izlenimini uyandırmıştır bende :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir