18 Ocak 2004 23:48

Preston Hakkını Arıyor

Kelly Preston ve Bille August, Return to Sender için buluşuyor.

Fantastik-komedi türündeki The Cat in the Hat ile henüz buralarda kendisini gösteremeyen güzel oyuncu Kelly Preston, usta yönetmen Bille August'un yeni projesine kabul edildi. Oyuncu bağımsız dramada, bir kadının haklarını savunmaya çalışan bir avukat olarak kamera karşısına geçecek. Çekimlerin ise Danimarka'da başlayıp Oklahoma'ya kaydırılması bekleniyor.Return to Sender adını taşıyacak olan yapım, yönetmenin de, 2001 yılında çektiği A Song for Martin'den sonraki ilk filmi olma özelliğini taşıyacak. Uzun bir aradan sonra hızlı bir şekilde dönüş yapmayı planlamış olmalı ki, Without Apparent Motive de kendisini bekleyen projeler arasında. Gerilim filmi, Richard Gere ile Julianne Moore'u karşı karşıya getirecek.
Yorumlar
  • Julianne Moore'nin adını duyduğum yerde heyecanlanıyorum.Saatler ve Far From Heavenden sonra onu bi filmde göremedik ama 2004 onun yılı olucak diye düşünüyorum...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir