29 Mayıs 2016 10:10

Problemli çocukları olan ünlüler

Bu listedeki ünlülerin çocukları adeta paranın her şeyi satın alamayacağının birer kanıtı gibi...

Belki de çoğunun ağızlarında altın kaşıkla doğduğunu düşünüyor, rahat hayatlarına imreniyorsunuz. Bu duruma bir de onların ünlü ebeveynlerinin gözünden bakmak lazım. Bu listedeki ünlülerin çocukları adeta paranın her şeyi satın alamayacağının birer kanıtı gibi...

Bruce Willis & Demi MooreBruce Willis ve Demi Moore'un kızı Scout 1991 yılında dünyaya geldi. Yaşı tutmamasına rağmen birayla yakalandı, polise sahte kimlik vermekten tutuklandı. 2014 yılında küçük kız kardeşi Tallulah hızlı gece hayatını kaldıramadı ve 20 yaşında rehabilitasyona girdi.

Jackie ChanJackie Chan'in oğlu Jaycee yapılan büyük bir baskında üzerinde uyuşturucu bulundurmaktan Pekin'de 6 ay hapis cezasına mahkum edildi. Polisler, 32 yaşındaki Jaycee'nin evinde 100 gramdan fazla esrar buldu. Jackie Chan 2009 yılında, Çin hükümeti tarafından uyuşturucu karşıtı elçi olarak seçilmişti.

Robert Downey Jr.Robert Downey Jr.'ın oğlu Indio Downey, 2014 yılında kokainle yakalandı. 20 yaşındaki Indio, babası tarafından rehabilitasyona gönderildi.

Nicolas CageNicolas Cage'in oğlu Weston 1990 doğumlu. 2011 yılında aile içi şiddetten tutuklandı. Ayrıca uyuşturucu bağımlılığından dolayı rehabilitasyona gönderildi.

Martin SheenMartin Sheen'in oğlu Charlie 1965 yılında doğdu. Charlie, problem çocuğun sözlükteki karşılığı gibi. Charlie birçok kez uyuşturucu ve darptan dolayı tutuklandı. Çok yakın bir zamanda karısı tarafından, aile içi şiddet nedeniyle ihbar edildi ve 2009 yılında bir kez daha tutuklandı. Sheen, birkaç ay önce yaptığı bir açıklamayla AIDS'e yakalandığını duyurdu.

Michael DouglasMichael Douglas'ın oğlu Cameron Douglas uyuşturucu bulundurmaktan dolayı üç kere tutuklandı. 2010 yılında bir otelde uyuşturucu sattığı için 5 yıl hapis cezası verildi.

Hulk HoganHulk Hogan'ın oğlu Nick 1990 doğumlu. Araba kazası yapıp kaçan Nick daha sonra da birçok kez alkollü araba kullanırken yakalandı.

Marlon BrandoMarlon Brando'nun en küçük oğlu Christian Brando cinayetten hapse atıldı. Christian üvey kızkardeşinin erkek arkadaşını öldürdü. Kız kardeşi Cheyenne, kardeşine erkek arkadaşının kötü davranışları konusunda içini dökmüştü. Bunun üzerine Christian, Cheyenne'nin erkek arkadaşını yolun ortasında vurdu. 6 yıl hapiste yattıktan sonra 1996'da serbest bırakıldı.

Farrah FawcettFarrah Fawcett ve Ryan O'Neil'in 1985 doğumlu oğlu Redmond, silah bulundurmaktan ve trafikte uyuşturucu kullanmaktan tutuklandı.

Laurence FishburneLaurence Fishburne'ın kızı Montana 1991 doğumlu. 2010 yılında seks kasetini yayınladı.

Nick NolteNick Nolte'un oğlu aktör Brawley Notle 2009'da alkollü araba kullanmaktan tutuklandı. Şerit değiştirirken bir arabaya çarptı ve yapılan alkol ölçümünde sarhoş olduğu ortaya çıktı.

Yorumlar
  Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Son Haberler

  Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

  Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

  İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

  Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir