9 Kasım 2003 15:27

Profesyonel İlişki

Kidman-Kravitz birlikteliği, müzik albümü doğuruyor.

Nicole Kidman'ın rock dünyasının cool isimlerinden Lenny Kravitz ile olan ilişkisi, profesyonel bir ortaklığa dönüşüyor. Daha önce İngiliz popçu Robbie Willimas ile, "Somethin' Stupid" şarkısı için düet yapan Kidman, bu sefer tam anlamıyla stüdyoya giriyor. İkilinin çevresi ise bu durumu pek yadırgamamış. Aralarındaki ilişkinin evlileğe dönüşmesi bile bekleniyor. Müziğin aralarındaki en önemli bağlarından biri olduğu söyleniyor.Kidman geçtiğimiz günlerde bir İngiliz dergisine, yeniden evlenmeye hazır olduğunu açıklamıştı. New York'ta beraber yaşadığı Kravitz'le olan ilişkisinin ciddileşmesinden de rahatsız olmadığını belirtiyor.İkilinin yeni albümü, "Evleniyoruz" adını taşıyan bir davetiyeyle dağıtılırsa, hiç şaşırmayın!
Yorumlar
  • Kıdman'ın her yaptığı iş başka.Oyunculuğuna söyleyecek söz bulamıyorum tek kelimeyle harika.Sesine gelince hiçde fena değil onu bu konuda destekliyorum.Yalnız lenny kravitz'e hiç yakıştıramadım kendisini...

  • Kidman ne yapsa güzel olur. :)

  • Bi Kidman eksikti şarkıcı olmayan ..Maşşallah türkiye gibi oluyo oralarda ..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir