8 Aralık 2006 09:19

Pulp Proje

Sam Raimi, depoda kalan kahramanları toparlıyor!

IGN ve Moviehole'un bildirdiğine göre, Sam Raimi önümüzdeki yıllarda ilginç bir filmle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Street and Smith Publications'ın öncülüğünü yaptığı, az bilinen pulp (ucuz) serüven kahramanları bir projede buluşmaya hazırlanıyor. Doc Savage, The Shadow ve The Avenger'ın ise kahramanlar ordusuna öncülük yapacağı söyleniyor!The Shadow (Gölge) hatırlayacağınız gibi 1994 yılında Alec Baldwin'in yüzüyle beyazperdede canlanmıştı. Sam Raimi'nin dirilteceği kahramanlardan biri olan Doc Savage'in Arnold Schwarzenegger'li versiyonu ise yıllardır masada bekleyen projeler arasında. Kahraman sadece 1975 yılında camp Doc Savage: The Man of Bronze ile beyazperdeye açılmıştı.Raimi'nin doğrudan Street and Smith Publications ile anlaştığı ve projenin yönetmenliğini kimseye bırakmayacağı söyleniyor!
Yorumlar
  • kimse darılıp gücenmesinde the avangers e ucuz kahtaman yakıştırması yapmak çokta doğru değil bence...captain america,ironman daha ne olsun...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir