1 Mart 2007 11:10

Quentin Tarantino Sunar

Los Angeles Grindhouse Festivali başlıyor...

Sinema dünyası Quentin Tarantino ve Robert Rodriguez'in duble Grindhouse projesinin vizyona girmesini bekliyor. Tarantino, istismar sinemasına saygı ve sevgi niteliğindeki projelerinin vizyona girmesinin şerefine ilginç bir festivale imza atacak. Los Angeles'da bulunan New Beverly Cinema ile Los Angeles Grindhouse Festivali'ni başlatacaklar ve yönetmenin kişisel arşivinden 50 kült klasiği izleyici ile buluşturacaklar.John Hayes, Roger Vadim ve ultra kült Al Adamson gibi sinemacıların filmleri festivalde "2 Süper Film Birden" tadında gösterilecek.
Yorumlar
  • valla ben de gaza geldim peter-parker gibi, Citizen Kane, Z... çıkardım hepsini arşivden izlicem şimdi.

  • " Festival gibisin, katılmak istiyorum. Önlerden yer kapıp... " :D

  • Pek bilmem ama sanki bu bana çevir kazı yanmasın olayı gibi geldi :) üretmek yerine eskileri nosalji olarak satışa sunmak :)

  • Ben her zaman sevmişimdir böyLe eskiLeri de eskiye saygı gösterenLeri de.cidden Los AngeLes'ta olmak vardı.çok sıradışı bir deneyim oLabilirdi...

  • (Desperado izleyeceğim*) nasıl gaza gelmişim :)

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir