18 Ağustos 2009 16:36

Quentin Tarantino

Usta yönetmen 21 Ağustos'ta ülkemizde vizyona girecek olan son filmi Soysuzlar Çetesini anlattı!

Kendi tarzıyla Tarantino Sineması'nı yaratan usta, Nazi'lerle ilgili çektiği son filmi hakkında konuştu. Söyleşiyi Sinemasal'da bulabilirsiniz. Yazarlarımız Murat Özer ve Oktay Ege Kozak'ın eleştirisi girmeden önce bir de yönetmenin kendisinden film hakkındaki düşüncelerini okuyun.Beyazperde olarak bugün filmi izledik ve film hakkındaki düşüncemiz; Tarantino Tarantino'dur!Bu cuma vizyona girecek olan Soysuzlar Çetesini kaçırmayın! QUENTIN TARANTINO SÖYLEŞİSİ İÇİN TIKLAYIN!
Yorumlar
  • yahudiler gene reklamını yapmış filmde tarantino severler sevecektir filmi ama bu yahudiler kendi reklamlarını yaptıkları için benim gözümde beş para etmez bir film olarak kalacak...

  • görücez

  • Güzel tasarlıyo , fikirleri bambaşka.

  • Gerçekten sabırsızlanıyorum..Bu adam bir efsane..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir