13 Mart 2006 14:37

Rachmaninoff...

Aşk üçgeninde bir efsane

Ünlü Rus besteci Sergei Rachmaninoff'un hayatı beyazperdeye taşınıyor. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre sinemalarda Rhapsody adıyla yer alacak projenin başında Avusturalyalı yönetmen Bruce Beresford var.1917 Rus Devrimi ile 1940'lara kadar geçen zaman sürecinde, ünlü bestecinin de içinde yer aldığı bir aşk üçgeni çerçevesinde gelişen olayların anlatılacağı yapımın prodüksiyonuna ne zaman başlanacağı henüz belli değil.Rhapsody'nin yapımcısı Prelude Features hikayenin film haklarını bestecinin torunu Alexandre Rachmaninoff'tan satın almış.Yapıma destek verecek olan üçüncü kuşan Rachmaninoff, filmde bestecinin hayatından özel sırların da yer almasını sağlayacak. Hikayeler kendisine büyük annesi Rachmaninoff tarafından aktarılmış.
Yorumlar
  • Çok heyecanlandım..müthiş bi film olcakmış gibi duruyo..başrole ryan gosling iyi gider bence...o da bu mağrur bakışlara sahip çünkü...

  • Yukarıdaki resme bakınca Jude Law aklıma geliyor. Bence tam ona göre bu rol.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir