13 Mayıs 2003 23:41

Rahip Amaro'nun Tanrıçaları

22. Uluslararası İstanbul Film Festivali'nde izleme şansı bulduğumuz olaylı Meksika filmi Rahip Amaro'nun Günahı, (El Crimen del Padre Amaro) Meksika Basın Derneği'nin (Pecime) Gümüş Tanrıça ödüllerinin dört dalda galibi oldu. Tanrıçalar, Meksika'nın Oscarları sayılan Ariel ödüllerinden sonra en prestijli ödül kabul ediliyor.En İyi Film, Yönetmen, Görüntü Yönetmeni ve Aktör (Gael Garcia Bernal) ödüllerinin sahibi olan Carlos Carrera filmi, özellikle muhafazakar çevrelerden tepki görmesine rağmen, ülkesinde ciddi bir gişe başarısına imza attı. Film, çalışkan genç rahip Amaro'nun, görevine başlamak için çalışma yaptığı bir dönemde yavaş yavaş zaaflarının farkına varmasını ve aşkla imtihanını anlatıyor.
Yorumlar
  • izlediğim en iyi filmlerden biri. çok çarpıcı. yalnız rahip biraz pislik bir herif. çok hırslı, filmin başında bayıldığım adamdan filmin sonunda nefret ettim resmen.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir