15 Haziran 2005 16:11

Raimi Aynı Çizgide

Ghost House korku sinemasında ustalaşıyor

Örümcek-Adam'ın yönetmeni olarak hatırlamamıza rağmen Sam Raimi'nin aslında korku sinemasının en eski ustalarından olduğunu sık sık dile getiriyoruz. Tür sinemasına meraklı olan yönetmenin Rop Taper'la kurduğu Ghost House Pictures yeni filmler için kolları sıvadı.Stüdyonun her biri Raimi yapımcılığında ve kontrolünde beyazperdeye taşıyacağı projeler içinde en yenisi Monkey's Paw. Henüz yönetmeni ve oyuncu kadrosu seçilmemiş olan filmde yine klasik bir hikaye işlenecek.Tüm dilekleri yerine getirdiğine inanılan bir tarihi eseri eve getiren baba dileklerinin gerçekleştiğini aileye ispatlar. Ancak tüm ailenin arzuları yerine geldikten kısa bir süre sonra ardı ardına talihsiz olaylar yaşanmaya başlanır.Monkey's Paw'ın yanı sıra Ghost House'un, Garez 2'yi ve Raimi'ye sinema dünyasında zor elde edilir şöhretini kazandıran Şeytanın Ölüsü'nün remake'ini yapacağını zaten duyurmuştuk. Bunların yanı sıra Raimi, Koreli Pang Kardeşler'in ismi hala belli olmayan projeleri ve Sebastian Gutierrez'in Rise'ın da yapımcısı.
Yorumlar
  • MONKEY S PAW I HAZIRLIK SINIFINDA BIZE OKUTMUSLARDI V ECOK ETKILENMISTIM!!! BU FILM SAM RAIMI NIN ELLERINDE COK DAHA SUPpER BI FILM OLICAK!!!!!!!!!!!!

  • Eğer raimi garezi ele alırsa 1.den daha iyi olur.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir