13 Mayıs 2003 23:41

Rambo 4'ün Yönetmeni Luc Besson mu?

Hollywood'da ilginç dedikodu: Luc Besson, başrolünü bir kez daha Sylvester Stallone'un oynayacağı kesinleşen Rambo 4'ü yönetmek üzere anlaşma masasına oturmuş durumda...Spekülasyonların ve dedikoduların sitesi Coming Attractions'ın iddiasına göre Fransızların uluslararası övünç kaynağı Besson, Dimensions Films'le anlaşmak üzere. Hatırlanacağı üzere Stallone bir kez daha Rambo olup, "politik olarak doğru" bir macerada rol alacağını açıklamıştı. Besson'un, Fransa'da geçen hafta gösterime giren Taxi 3'de Stallone'ye de küçük bir rol vermiş olması, aralarındaki yakınlaşmanın da göstergesi sayılıyor. Fransa'nın Deauville şehrinde düzenlenen Amerikan filmleri festivalinde ortaya çıkan bu durumu size sıcağı sıcağına aktarmıştık...Gelişmeleri Beyazperde.com'dan takip edebilirsiniz...
Yorumlar
  • luc bessen bence çok iyi aksiyon filmleri yapıyor ve rambo 4 te de yönetmen koltuğuna oturursa başarılı olacağını düşünüyorum.

  • Luc Besson yönetiyosa Rambo kesin ya Peugeot'a biner yada renoya..veya arkaplanda Eyfel kulesi Stalloneyi koştururken görebiliriz :)

  • luc besson hah inşallah vasat bir film cıkmaz yoksa bu seriye yazık olur.

  • Amerikan hükümeti bu film için yapımcılara ne kadar para verdi acaba? Merak ettim de...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir