30 Aralık 2005 10:24

Ratner'in Mutantlarına İlgi Sürüyor

Psylocke X adamlara karşı savaşacak

X-Men 3'e birbiri ardına yeni karakterler ekleyen Brett Ratner fragmanın bile yayınlanmış olmasına aldırmadan bir yenilik daha yaptı. The Hollywood Reporter'ın bildirdiğine göre Psylocke da Magneto'nun mutant ordusuna katıldı.X adamlar dünyasında telepatik güçleri ve dövüş sanatındaki ustalığıyla tanına Psylocke'un gerçek adı Elisabeth Braddock. Bir dönem İngiliz gizli örgütü S.T.R.I.K.E. adına çalışan ve kimliğini gizleyebilmek için modellik yapan güzel Elisabeth, sevgilisi de dahil olmak üzere birçok yakını katledilince örgütten ayrılıp X adamlara karşı savaşmaya başlamıştır.Brett Ratner, Psylocke'u canlandırması için de kendisine yakın bir sima seçmiş, Bitirim İkili 2'den hatırladığımız Filipinli oyuncu Meiling Melancon. Beast, Juggernut, Shadowcat derken X3'ü hala beklemek zorunda olmamız akıl almaz bir hal aldı. X3'e geri sayım sürerken tüm gelişmeleri Beyazperde.com'da takip edin, ilk sizin haberiniz olsun…
Yorumlar
  • Harika bir haber.. Ayrıca Brotherhood da Juggernaut ve Callisto abartılı durmuyor. Çok da X-Men seven karakterler değiller, ayrıca filmde yaşanacak olaylar neticesinde esas yerlerini bulmaları da olası. Gambit için 4. filmi beklemeye razıyım.. Bu kadar karakter arasından kendine yer bulması zor olurdu. Bence esas adam olarak 4 de girmeli. Belki bu filmin sonunda ona bir gönderme yapılabilir. Callisto'yu boşuna filme almadılarsa tabii..

  • Vallahi super. Zaten bayiliyorum Meiling Melancon' a bu dogulu hanimefendi filmin havasini yerine getirecek. Tek derdim filmi sabirsizlikla beklemek.

  • Psylocke, X-men karakterleri arasında yakın mesafedeki dövüş teknikleri ile en etkili ve tehlikeli karakterlerden biriydi. Ne zaman bu filme girecek diye beklerken şimdi x-adamlara karşı savaşacak olması hem iyi hem de kötü. İyi olması beklenmeyen bir adrenalin ve heyecan demek ama kötü olması ise jeangrey gibi sonuçlar doğurabilir x-adamlara karşı. Bne yine de filme girecek olmasına çok sevindim. Umarım hakkını verirler Beast gibi.

  • Gambit baslı basına karizma onun olmaması cok kötü.Hem Cyclopsuda hep arka planda bırakıyolar.X-men lideri adam ezik gibi duruyo hicbir faaliteti yok.Böyle ezik olcaksa Gambitde olmasın

  • Aşağıda mesaj yazan arkadaşa hitaben: Betsy Braddock/Psylocke aslen İngiliz olmasına rağmen karmaşık bir hikaye sonucunda Japon bir ninja ile vücut değişikliğine uğramıştır, yani popüler olduğu versiyonu ile uzak doğulu bir kadındır.Psylocke X-Men'in en sağlam karakterlerinden biridir. Ama onun gidip de çizgiromanda hiçbir zaman olmadığı gibi filmde Brotherhood'un elemanı yapılması çok büyük hata. Juggernaut, Callisto, Stacy X gibi Brothethood ile hiçbir alakası olmayan pek çok karakterin filmde Magneto'nun saflarına katılmış olması yönetmen Ratner'ın çizgiroman kökenlerini umursamadan sırf çeşitlilik olsun diye bu karakterleri filmde dahil ettiğini gözler önüne seriyor. Zaten Juggernaut mutant bile değil, güçlerini büyü ile elde ediyor yani Magneto'nun mutant devrimcileri Brotherhood'una katılmak için hiçbir nedeni olamaz ama filmde ne yazık ki bir mutant olarak karşımıza çıkartılacağı kesin.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir