29 Aralık 2006 12:58

Reanimatörün Evi

Beyaz Saray'da bir ölü...

Yönetmen Stuart Gordon, kült yapımcı Brian Yuzna'nın desteği ile H.P. Lovecraft'ın ünlü eserinin en tuhaf uyarlamalarından birine imza atmaya hazırlanıyor. Bruce Abbott ve Jeffrey Combs'un rol alacağı filmde, sıkı oyuncu William H. Macy de, bir ihtimal Amerikan Başkanı olarak karşımıza gelecek.House of Re-Animator adını taşıyacak olan devam filmi, ünlü Beyaz Saray'da yaşanan sarsıcı olaylara odaklanacak. Beyaz Saray'da Amerikan Başkanı'na yakın bir ismin ölümünün ardından Herbert West'in öncülüğünde ölü diriltilecek ve...Gordon 1985 yılında Re-Animator ile başladığı seriye, House of Re-Animator ile devam ettikten sonra, iki devam projesi daha pişirmeyi hedefliyor.
Yorumlar
  • Bu filmlerin Re-Animator ve Bride of Re-Animator dvd'si yokmudur?

  • 3 film çekilecekmiş*House Of Re-Animator*Re-Animator Unbound!*Re-Animator Begins

  • Beklemeye değer. Gülmüştüm önceki filmine.

  • orjinal film VHS döneminin en fazla kiralanan filmiyidi o dönemler,heyy gidi yılar heyy...Filmin DVD-VCD'si Palermo tarafından çıkmıştı 2004' te...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir