11 Mart 2010 12:45

Recep İvedik 3 Vizyonda!

Şahan Gökbakar'ın gişe rekorları kıran Recep İvedik macerası, yepyeni bir serüvenle devam ediyor...

Türk sinemasının en çok izlenen filmleri olan Recep İvedik ve Recep İvedik 2'nin ardından, serinin üçüncü filmi "Recep İvedik 3" nihayet vizyonda!Filmin kamera arkası görüntüleri için tıklayın!'Recep İvedik 3'ün öncüllerinin rekorunu kırması bekleniyor. Recep İvedik 3'le birlikte gösterime girecek film sayısı ise iki. Biri, Sevgililer Günü dolayısıyla vizyona sokulan 'Valentine's Day/ Sevgililer Günü', bir diğeri ise Eric Poppe imzalı 'Bulanık Sular'Bu hafta gösterime girmesi planlanan ve tüm dünyada övgülerle karşılanan 'Bright Star/ Parlak Yıldız'ın gösterim tarihi ise belirsiz bir tarihe ertelendi.Recep İvedik 3'ün yönetmenliğini yine Togan Gökbakar üstleniyor. Şahan Gökbakar, Recep İvedik 3 ile sevdiklerini yine kahkaya boğacağa benzer.
Yorumlar
  • walla bilmiyom

  • nasıl izleniyo

  • fılm hepsınden guzel gülmekten öldük valla cem yılmaz yine havaya bakacak

  • filmi dün izledim..1. ve 2. filmden çok daha güzel olmuş..karete sahnesine gülmekten kırılmayan espriden anlamıyor demektir.sinema salonu yıkıldı..

  • bu filmede ilk gün gittim..Diğer serileri gibi bunuda beğendim..ÖZellikle Karate salonunda olanlara hiç kimse gülmedim diyemez:)Kimsenin sözüne bakmayın gidin izleyin diğer filmlerini sevdiyseniz bunuda seversiniz..

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir