25 Eylül 2009 10:12

Recep İvedik

Recep Abi'nin son şaheseri 22 Şubat'ta sinemalarda!

Yönetmen, Togan Gökbakar. Senarist, Şahan Gökbakar ve Serkan Altuniğne. Ayrıca, Hakan Bilgin, Şahan Gökbakar, Fatma Toptaş, Tuluğ Çizgen, Nedim Doğan, Vural Buldu, Hakan Akın, İsmail Hakkı, Volkan Can kamera önünde. Recep İvedik geliyor sinemalara!"Adamın biri yolda cüzdanını düşürür, sokaklarda yaşayan başka bir adam tam cüzdanı kapıp kaçacakken Recep İvedik onunla mücadeleye girer. Sonunda, sahibine teslim etmek üzere, evsiz adamın elinden cüzdanı almayı başaran Recep İvedik kafasını çevirdiği anda cüzdan sahibinin çoktan gittiğini farkeder. Akşam evinde televizyon seyreden Recep İvedik, cüzdanın Antalyalı çok önemli bir iş adamına ait olduğunu öğrenince arabasına atlar ve güneye doğru yola koyulur. Yol boyunca birbirinden komik sürprizlerle karşılaşan Recep İvedik en sonunda Antalya'ya varmayı başarır ve cüzdanı turizmci Muhsin Bey'e teslim eder."Hikayenin devamı 22 Şubat günü sinemalarda!
Yorumlar
  • eh işte diyebileceğim bi fim:( oda şahanı sevdiğim için.

  • Eğer,"espri" anlayışınız çirkin kelimelerden ve kaba hareketlerden oluşuyorsa kesinlikle filmi beğeneceksiniz!...Nacizane görüşürüm:" Kaliteli bir espri anlayışınız varsa kesinlikle gitmeyin!"

  • biraz mr.bean tatilde filmi havası verilmiş.film çok vasat espiriler içeriyor.ayrıca bazı salakça bölümler var.misal -ankaraya nerden gidebilirim diyen birini yol tarif etmek maksatlı kandirip antalyaya getirmesi gibi

  • Oyuncuların performansı vasat denebilir. Ayrıca filmde sürekli şu da olsaydı, şurada şunu dese daha komik olabilirdi, burada şunu yapsaydı diye içinizden geçiriyorsunuz. Eksiklerle dolu bir film. Ama yinede gülümseyebiliyorsunuz. Kayseri'den tüm sinema dostlarına sevgiler, iyi seyirler... Murat Volkan Gökdemir trvolkan@hotmail.com

  • kelimelerle ifade edilemez o kadar güsellll 2.sini bekliyoruz

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir