25 Eylül 2009 10:12

Recep Rekorik!

Recep İvedik, 7. haftasonu toplamında Gora'nın kapanış rakamını bile geçti...

Togan Gökbakar'ın yönettiği ve başrolünde Şahan Gökbakar'ın oynadığı tartışmalı Recep İvedik, 7. haftasonu toplamında 4.005.640 seyirciye ulaşarak Gora'nın kapanış rakamını geçti ve 29.108.640.00.- YTL hasılatı ile de son yılların box office rekorunu kırdı. Son yılların rekortmen filmlerinin kapanış rakamları şöyle:-Kurtlar Vadisi Irak: 4.256.567 kişi, 27.434.893 YTL-Recep İvedik: 4.005.640 kişi, 29.108.640 YTL-Gora: 4.001.711 kişi, 25.398.617 YTLBu arada Recep İvedik, izleyicileri "sevenler" ve "sevmeyenler" olarak net bir şekilde ikiye böldü. Eleştirmenler ise filmin senaryosunu zayıf buldu.
Yorumlar
  • Bu film beni güldürdümü?GüldürdüEğlendirdimi?Eğlendirdi

  • Daha çok yolumuz var uygarlık yolunda çok

  • Evet zaten film zevki Recep kadarki olanların ancak tercih edebileceği bir film. Nesini beğendiler anlamdım. Ben de heryerime kıl yapıştırsam onun kadar komik olurum. Bence rezalet bir film. Hiç yakıştıramadım.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir