25 Eylül 2009 10:12

Recep'in Sayıları

Recep İvedik 2'nin En İyi 10 Gün rakamlarında da rekor kırdığı açıklandı...

Filmlerin box office sıralamaları genelde 3 günlük, haftalık ve 10 günlük hasılatlar baz alınarak belirleniyor. Gösterimi sürmekte olan Recep İvedik 2 filminin bu bağlamda "En İyi 10 Gün" rakamlarında da rekor kırdığı açıklandı. Son yıllara ait En İyi 10 Gün rakamları şöyle sıralanıyor: Gora: 2.436.126 seyirci,Kurtlar Vadisi: 2.655.929 seyirci,A.R.O.G: 2.611.425 seyirci,Recep İvedik: 2.169.586 seyirci,Recep İvedik 2: 2.941.891 seyirci.
Yorumlar
  • Bak hepinizi şimdi varya size ne be isteyen izler ne oluyor yok sinemaya uğramamış insanlar gidiyormuşda bilmem ne de sanane kardeşim beğenilmişki izleniyor sinirimi bozmayın benim yaa siz gidin amerikan filmi izleyin gardaşım bu bizim özümüz yaa gerçek hayyatta böyle ben izledim süper ötesi bişe adam rekor kırmış ya her yerde oohhh çatlayın sizde:DD

  • Şahan gökbakarın sinema macerasındaki yolculuğundan hiç hoşnut değilim. Bu filmi izleyen insanların coğu sinemaya hiç uğramamış ve muhtemelen bu filmden sonra yine sinemaya bunun gibi saçma sapan filmler gösterilmedikten sonra uğramayacak kişilerden oluşuyor. Şahan Gökbakar recep ivedik 1 ile elde ettiği geliri başka fikirler projelerde kullanmak yerine, yine aynı filmin 2.sinde kullanmayı tercih etti. Benim kızdığım olayda bu oldu, şimdi elde ettiği gişeye bakılırsa recep ivedik 3 2010 yılında güzelim sinema salonnlarını meşgul edecek. Onca gösterime girmeyi bekleyen veya sırf bu basit filme olan yoğun ilgiden dolayı kendilerine gösterlecek salon bulamayan nice başarılı filmler var. Daha fazla bu filmi ve bu konuyu ciddiye almak istemiyorum.

  • holymind şimdi sen 70 milyona sanattan anlamaz insanlar topluluğumu diyosun sen kimsin ve bu hakkı nereden buluyosun 70 milyon adına bi avukat cıksa sana dava acsa donuna kadar alırlar aslanım...kendi adına konuş ve yorumlarını daha dikkatli yapsan iyi olur arkadasım...hem zaten senin yorumların önemli olsaydı mynette değilde hürriyetin yada sabahın sinema ekinde yazardın

  • cok biliyosan sen ceksene film amma cok bilmişiniz ya al aslanlar gibi film işte sizi anlatıyor daha ne istiyonuz

  • sokakta böyle insanların var olduğu trajikomik bir gerçektir.bu insanlara içten içe güler aly eder onlarla eğleniriz.ama bunu gizli bir biçimde yaparız.recep ivedik ise sokakta suratlarına gülemediğimiz bu insan müsveddelerine içimizden geldiği gibi gülmemizi sağlıyor.filmlerini çok sevdiğimiz jim carrey de bir amerikan ucubesi ama recepe kızan entellektüeller onu kabul ediyor.burda bir çelişki yok mu sizce?yani toplum tarafından kabul görmesi için ilk adının jim olması mı lazım?amaç gülmekse bu film tam bunu isteyenlere göre.sonuçta komedi geniş bir yelpazede değerlendirilmeli.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir