13 Mayıs 2003 23:41

Redford'dan Bush'a Fırça !

Bugün Almanya'nın Bonn kentinde başlayan Dünya Çevre Konferansı öncesinde ünlü Amerikalı aktör RobertRedford 'ın Başkan Bush aleyhine Stern dergisine verdiği demeç, Beyaz Saray'ı sarsmış durumda.Bir Demokrat olan ve fotoğrafta da gördüğünüz gibi önceki başkan Clinton'la problemi bulunmayan Redford, yeni başkanın "çevreyle ilgili konularda tam bir cahil" olduğunu ifade ediyor.Sosyal konulardaki hassasiyetiyle tanınan Redford'un Alman dergisinde yer alan sözleri, Amerikan halkını da Bush'un çevre konularındaki icraatını daha dikkatli takip etmeye yönetmiş durumda...Çevre dostu sinemaseverler, birkaç haftalar önce sona eren 5. Uluslararası Çevre Filmleri Festivali'nin sitesini tekrar ziyaret etmek için buraya tıklayabilir.
Yorumlar
  • demokrat redford'dan da bu beklenirdi.keşke bütün aktörler onun gibi sosyal konulara bu kadar eğilseler ve söylenmesi gerekenleri söyleseler.sean penn mesela.onu da çok seviyorum.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir