13 Mayıs 2003 23:41

Redford'un Kızılderilileri

Robert Redford yeni film projesini aile içinde çözeceğe benziyor. Senaryosunu yazma işini oğluna verdiği Skinwalkers isimli film, 1986'da Tony Hillerman'ın yazdığı bir romandan uyarlanıyor.Filmde hikayeleri anlatılan Jim Leaphorn ve Jim Chee isimli dedektifler aynı zamanda Navajo kızılderilisi. Başrollerde Rüzgarla Konuşanlar'ın yıldızı Adam Beach ile Son Mohikan'dan hatırlayacağınız Wes Studi yer alıyor. Film tutarsa Redford haklarını elinde tuttuğu Hillerman'ın diğer kızılderili temalı romanlarını seri olarak çekmeyi düşünüyor. Tabii bir kez daha Beach ve Studi'yle beraber.Robert Redford'un uzun yıllardır Amerikan yerlilerinin kültürüne hayran olduğu biliniyor. İki Navajo dedektifinin başrolde olacağı bir polisiye için 1980'lerde bir kez daha kolları sıvadığı ancak projeye sahiplenecek kadar cesur bir stüdyo bulamadığını belirten Redford artık cesur bir film yapmanın zamanının geldiğini düşünüyor.
Yorumlar
  • robert redford varsa zaten garanti süper olur ayrıca adam beach ide rüzgarla konuşanlar da izledim.güzel rol yapıyo yeteneği var inşallah dublajı aynı kişi verir.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Vizyondaki Filmler

Vizyondaki yeni filmler
Vizyondaki eski filmler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir