18 Ocak 2007 11:52

Remake Hastalığı

İngilizler de şifayı kaptı!

Hollywood'un sektördeki yaratıcılık problemine bulduğu sıkıcı bir çözüm olan "yeniden yapımlar" başka sinemaların da ilgisini çekiyor. Son dönemde tür sinemasına ilginç filmler katan İngiltere, Abel Ferrara'nın The Driller Killer isimli erken dönem filmini yeniden çekmeye karar verdi. Yönetmen Andrew Jones, filmin öyküsünü Londra'ya uyarlıyor.Korku filmi, Reno Miller isimli bir ressamın yavaş yavaş dengesini yitirip cinayetler işlemesini anlatıyor. Para kazanamayan, sevgilisini elinde tutamayan ve belki de en kötüsü, geceleri uyuyamayan Miller hayattan intikam almaya kara veriyor fakat yanlış bir yol seçiyor.
Yorumlar
  • yönetmen ve yapımcıların anlamadığı çok önemli bir husus var. bu da; tekrar filmleri bir iki iyi örnek dışında orjinalini geçememiştir. maksat tamamen gişe başarısıysa o da garanti değil!!

  • Aslında bizim yerli sinemaya yaramadı bi tek bu "reemake" salgını...

  • Matkap sesini duyar gibi oluyorum.rınnnn rınnnnnn:D

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Son Haberler

Artık sinema biletinizi cep telefonunuzdan satın alabileceğinizi biliyor musunuz?

Mynet Sinema, vizyondaki filmler hakkında detaylı bilgi edinebileceğiz, filmlerin seans ve gösterimde olduğu salon bilgilerini kolayca öğrenebileceğiniz, güncel haberleri takip edebileceğiz, kullanıcıların içerik paylaşabildiği kapsamlı bir sinema sitesidir. Kullanıcılar siteye; film, oyuncu, yönetmen, teknik ekip(yapımcı, müzik, vs..) gibi alanlarda bilgi ekleyebilir, filmler için fotoğraflar ve fragmanlar yükleyebilir, kişisel listelerini oluşturabilir.

İletişim Kurumsal Yardım Üyelik Yasal Uyarı

Copyright © MYNET A.Ş. Telif Hakları MYNET A.Ş.'ye Aittir